БлогиГоловне

Навчатись чи не навчатись під час карантину?

Усі ми зараз знаходимось у незручному становищі, у світі виникла загроза людству, і ми повинні зробити все що можемо, задля уникнення тяжких наслідків. Жартуючи, як то кажуть, ми вперше можемо врятувати світ не виходячи з дому. І, ось, вже який тиждень ми сумлінно (будемо так вважати) дотримуємось правил карантину, виходимо на вулицю тільки з-за нагальної потреби, а весь інший час проводимо вдома. Хтось переміг «Босса» в улюбленій грі, хтось додивляється останній сезон «Щоденників вампіра», а хтось ще й дистанційно навчається! Так! І таке можливо, повірте, скажу більше, це не те, що корисно, а ще й дуже цікаво! Тільки уявіть, ви самі собі викладачі, ви самі навчаєте себе, проводите собі лекції, професора по-домашньому. Це ж так круто! Та як змусити себе працювати? І обстановка не та, що треба, і всі навколо відволікають, а улюблений диван так і просить, щоб ти на ньому полежав і прочекав свій інстаграм!

Ось, декілька порад, як почати навчатися:
– Сконцентруй усю свою увагу на завданнях, реально візьми і задумайся, не про те, скільки тобі потрібно ще пройти рівнів у грі до фіналу, а про те, який фінал тебе може чекати, якщо ти зараз же не візьмешся за навчання!
 Гарно вмотивуй себе, тільки уяви, як викладачеві буде сумно, коли перевіряючи свою пошту не знайде там твого листа із завданнями. А ще ти можеш придумати для себе особисту заохочувальну систему, виконав одне практичне  з’їв тістечко на ніч!
Якщо ти вже змусив себе, і якимось чарівним чином опинився на робочому місці, то потрібно зробити все можливе, щоб через п’ять хвилин ти знову не опинився перед телевізором. По-перше, забезпеч себе комфортом, укутайся в ковдру, візьми з собою філіжанку кави та тістечко, і починай творити! По-друге, тебе нічого не повинно відволікати. Телефон краще покласти трохи далі, фонову музику вмикати чи ні, особиста справа, бо одних це відволікає, інших, навпаки, розслабляє, і головне, не заважає працювати. Але це тільки щодо музики, телевізор сюди не входить.
І, ось, ти в комфорті, зосереджений і вмотивований працюєш, але чомусь тебе це сильно виснажує. То також не проблема, перерва невеличка всім годиться! А ще ж є завтра, і післязавтра. Часу вистачає для роботи, тому навчайтеся і радійте новим знанням та плекайте в думках те, яким добрим буде кінцевий результат. А якщо уявити ситуацію як після закінчення карантину, ви повертаючись в університет, чуєте у свою сторону лише схвальні коментарі, але це дрібниці, у порівнянні з тим, як ви тоді чудово закриєте сесію!
Залишайтеся вдома!
Автор: Карина Жиріхова

Попередня публікація

На війні – усі рівні: рецензія на збірку «Дівчата зрізають коси»

Наступна публікація

Гарний настрій усьому голова!

Сапронова Катерина