http://www.mukachevo.net/ua/multimedia/view/255
Суспільство

#3_роки РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ: запоріжці запустили флешмоб у Facebook

Три роки тому  21 листопада уряд Миколи Азарова зірвав підписання угоди про Євроінтеграцію. Того ж дня о 22:00 у Києві почали збиратися перші мітингувальники. Згодом їх було вже близько 1500 осіб. Сьогодні в Україні відзначають річницю Революції Гідності: згадують, як усе починалося, та намагаються зрозуміти, що саме змінилося з того дня. …

ЧИТАТИ ДАЛІ →
0301_breakfree
БлогиСуспільство

Скляні стелі Америки та України

«Я знаю, ми і досі не пробили скляну стелю, високу і міцну. Але одного разу хтось зробить це,» — ця фраза була однією із заключних у виступі Хілларі Клінтон після поразки на виборах. Особисто я не надто заглиблювалась у ці виборчі перегони, я не дуже слідкувала за обіцянками обох головних кандидатів. …

ЧИТАТИ ДАЛІ →
johnny-depp-oleg-sentsov
Суспільство

“УВ’ЯЗНЕНІ ЗА МИСТЕЦТВО”: Джонні Депп висловив підтримку Олегу Сенцову

Правозахисники з Voice Project розпочали кампанію “Ув’язнені за мистецтво” (Imprisoned for Art), у рамках якої відомі артисти та музиканти намагаються привернути увагу до життя своїх колег із різних країн світу, які опинилися за ґратами через політичні мотиви. 

ЧИТАТИ ДАЛІ →
img_8236
Інтерв’юСуспільство

СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ: 5 думок від Андрія Куликова, яких ви ще не чули

15 листопада у Запоріжжі Андрій Куликов до початку круглого столу на тему суспільного мовлення зустрівся зі студентами журфаку ЗНУ. Під час неформального спілкування відомий журналіст ексклюзивно для “ПОРОГІВ” та майбутніх журналістів пояснив, чому Україні потрібне суспільне мовлення, які складнощі можуть виникнути під час реформування ЗМІ та яку користь із того …

ЧИТАТИ ДАЛІ →
15064253_1150329545004597_1781234833_o
ВідеоСуспільство

Запорізькі активісти та журналісти: “Толерантність — це коли…” (ВІДЕО)

Цього року Запоріжжя сколихнули Фестиваль рівності та Марш за сімейні цінності. Незважаючи на протилежність ідей, вони зробили спільний внесок: запоріжці зрозуміли, що про права людини варто говорити. Але при цьому слід розуміти, що толерантність — це не лише про сексуальну орієнтацію. Толерантність — це про людей будь-якого віку, ваги, зросту, будь-якої національності, релігійних і …

ЧИТАТИ ДАЛІ →
Фото Марії Пересипко
СтаттіСуспільство

Дебати в ЗНУ про чесну освіту: неочікуваний результат, суперечки та недовіра

«ПОРОГИ» продовжують розповідь про дебатний турнір «Чесна освіта: міф чи реальність», що відбувається в ЗНУ в рамках проекту #чесно_education. Саме сьогодні, 11-го листопада, пройшли півфінальні та фінальні ігри. І якщо власне раунди дебатів проходили в спокійній атмосфері, і питань ніяких не виникало, то оголошення команди-переможця пройшло в атмосфері непорозуміння і …

ЧИТАТИ ДАЛІ →
15007631_353954454951504_156175386_o
ЗНУСуспільство

Перший тур дебатів ПРО ЧЕСНУ ОСВІТУ: як це було і про що дискутували у ЗНУ

“ПОРОГИ” продовжують слідкувати за реалізацією проекту «Чесна освіта» в ЗНУ, частиною якого є дебатний турнір. Сьогодні, 10 листопада в стінах Запорізького національного університету відбувся відбірковий тур дебатів на тему «Чесна освіта: міф чи реальність?». 

ЧИТАТИ ДАЛІ →
http://family.by/review/3966-yes-i-do-v-kakie-shkoly-i-kursy-angliyskogo-yazyka-otdat-rebenka.html
ЗапоріжжяСуспільство

У Запоріжжі дітей із малозабезпечених сімей запрошують вивчати англійську

У Запорізькій обласній науковій бібліотеці відбулося відкриття Програми малих стипендій з вивчення англійської мови для дітей з малозабезпечених сімей “English Access Microscholarship  Program” або скорочено  “Access”. 

ЧИТАТИ ДАЛІ →
bh5aztfxj8c
БлогиСуспільство

НАБЛЮДЕНИЯ НОВИЧКА: чем меня поразила Германия

Каждый первый раз – особенно первый. Например, в октябре я впервые попала за границу. Это был Гамбург, куда я отправилась в рамках молодежного обмена между организациями из Украины, России и Германии. Конечно, посмотреть на всю страну через призму Гамбурга не получится, но несколько фактов, которые меня поразили по приезду в …

ЧИТАТИ ДАЛІ →
75-830x500-1
ВідеоСуспільство

Дамблдор та Волан-де-Морт з’ясували стосунки у вагоні електрички (ВІДЕО)

5 листопада користувачі YouTube опублікували аматорський відеоролик, на якому двоє чоловіків в костюмах Дамблдора і Волан-де-Морта, з фільмів про Гаррі Поттера, влаштували дуель в електричці за місце торгівлі. Так, на відео видно, як чоловік у костюмі Дамблдора торгує в електричці «освіжувачем для таємної кімнати», «збіркою анекдотів про того, кого не можна …

ЧИТАТИ ДАЛІ →