В Запоріжжя привезли чудотворну ікону Богородиці

13 жовтня, в Свято-Покровський Андріївський собор на честь свята Покрови та 68-ї річниці визволення Запоріжжя від фашистських загарбників (така подія вперше відзначається в храмі) була привезена дуже незвичайна ікона. Її історія дала їй назву «Чудотворна».

Рік її появи – 1557 рік. Ікона явилась на високій сосні, свідками чого були селяни-пасічники. Через деякий час з-під коріння дерева забило джерело, яке зцілювало людей від душевних та тілесних хвороб. Незабаром на тому місці був зведений собор, за яким і була названа ікона – Чудотворна ікона пресвятої Богородиці, яку також іменують Пустинно-Глінською.

Сьогодні ж отримали можливість побачити цю ікону і жителі Запоріжжя.

«Событие  приурочено к годовщине освобождения Запорожья. Отец Лука пригласил всех, чтоб именно сегодня отпраздновать и провести молебень за защитников города Запорожья. Тем, кто живой, пожелать крепкого здоровья и помолиться за тех., кто умер» – говорить Марія Швець, представник облвиконкому.

Святиня, привезена з Сумської області опинилась в Андріївському соборі о 16.00, 13 жовтня. Зустріти чудотворний живопис приїхали навіть голова Запорізької обласної державної адміністрації Борис Петров та мер міста Олександр Сін.

Ікона зібрала в храмі близько 500 людей, кожен з яких прийшов зі своєю особливою метою: деякі – просто з цікавості, деякі – через віру в Бога, деякі – через віру в диво.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Валентина Обухова, Віталіна Бистрицька