В Запоріжжі стартував проект з пошуку талантів

Концерт молодих виконавців під назвою «Запоріжжя має талант» відбувся 15 жовтня на площі Фестивальній. Проект, наголошують організатори, не має нічого спільного зі схожою за назвою програмою каналу СТБ .

За словами Голови міської молодіжної ради Андрія Бондаренка, мета цього незвичайного творчого проекту «розкриття здібностей молодих авторів та виконавців, залучення молоді до участі у національно-культурному відродженні України, підтримка творчої та обдарованої молоді, розвиток дозвілля молодих громадян міста».

Подарунків виконавцям не передбачається, але це непогана можливість реалізуватися, як творча особистість.

На заході виступали молоді виконавці, в основному із Запорізького національного університету: Євген Сірков, Микола Білик, Юлія Данилюк, Ігор Мацанський, Ольга Сікорська, гурт C.R.C,  представники денс-центру культурно-масової роботи ЗНУ, «Different Style Crew» та багато інших.

Глядачів було не багато, але це тільки перший етап проекту. Усі бажаючі ще можуть подати заявки на участь через Інтернет (e-mail: [email protected]), бо подібні концерти будуть відбуватися щосуботи. Наступний відбірковий тур відбудеться 22 жовтня о 15.00.

 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Валентина Обухова