«Український Вікілікс»: політики розкажуть про себе все

Неповнота правдивої інформації про українських політиків, а також незручності в її розміщенні стали підґрунтям для запуску нового Інтернет-проекту під назвою «Український Вікілікс». За замислом ініціаторів, сайт буде втілений у форматі структурованих досьє депутатів, кандидатів в депутати та високопосадовців. Ідея проекту в тому, щоб сайт став своєрідним демократичним майданчиком для спілкування пересічних громадян і політиків, особливо напередодні виборів до Верховної Ради.

Прес-конференція, присвячена презентація «Українського Вікіліксу»,  відбулася 13 вересня в приміщенні Національної спілки журналістів України (м. Київ).

У заході взяли участь представники всеукраїнських ЗМІ, зокрема журналісти телеканалу ТОНІС, видань «День», «Українське слово», «Урядовий кур’єр» та інші. Спікерами виступили ініціатори проекту: Сергій Закладний, менеджер проектів з комунікацій та PR, політолог, журналіст; Ірина Овчар, кандидат політичних наук, політолог, автор наукових статей та аналітичних матеріалів на політичну та правову тематику; Федір Млинченко, головний редактор сайту Глупов.net, автор пісень та перекладач; Катерина Іванова-Тараканова, спеціальний кореспондент журналу Pro-Retail; Антон Саввін, журналіст, громадський діяч.

За словами спікерів, сайт стане дуже корисним і для четвертої влади – журналістів, які отримують можливість  реалізувати свій творчий потенціал, розповсюджуючи матеріали в маси.

 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Катерина Полякова