В шоу Х-фактор переміг вчитель фізкультури

Переможцем другого  сезону наймасштабнішого  співочого шоу країни на телеканалі «СТБ», став 32-річний херсонець Віктор Романченко .

Простий вчитель фізкультури, який спочатку завдяки онлайн-конкурсу отримав перепустку до тренувального табору, а вже потім в прямих ефірах дивував глядачів неперевершеним співом. Від суботи до суботи країна активно віддавала голоси за Віктора, саме завдяки глядачам Романченко визнаний найліпшим співаком країни. Кожного ефіру судді висловлювали найкращі коментарі на адресу  учасника. Жодного разу він не потрапив до номінації на виліт з проекту.

У суперфіналі Віктору протистояв полтавчанин Олег Кензов, з яким  вони стали справжніми друзями. Але Україна зробила вибір на користь уродженця Таврії і саме він, в новий 2012 рік, отримав головний приз шоу, 2 мільйони гривень. Та найголовнішим призом все таки стане визнання фанатів і шанувальників творчості Романченка.

Для наставника переможця, співака Серьоги, – це перша перемога в якості тренера проекту, а от для Ігоря Кондратюка, вже друге фіаско за крок до перемоги(минулого року його підопічна Марія Рак зайняла в суперфіналі 2-е місце, поступившись Олексію Кузнєцову.
 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Віктор Кобець