Матч Зірок Суперліги завершився результативною нічиєю

Програма Матчу Зірок Суперліги, який відбувався у Київському палаці спорту 25-го лютого, розпочалася конкурсом захисників. Вправнішим за інших був плеймейкер «Дніпро-Азота» Стенлі Прінгл, який і виборов перше місце.

У конкурсі триочкових кидків брав участь і гравець запорізького «Ферро-ЗНТУ» Річард Гуінн, але йому не вдалося здолати у точності пробивання дальніх кидків снайпера з БК «Київ» Руслана Отверченко.

Але вже за декілька хвилин один із лідерів «Ферро» Ренді Кулпеппер показав, що таке справжнє шоу. Його видовищні попадання нікого не залишили байдужими, тому американець святкував перемогу в конкурсі слем-данків.

Після цього розпочалось головне дійство. На паркеті  з’явилися кращі баскетболісти української Суперліги. Вони були поділені на дві команди – Україна та Легіон.

Українці, яким особливо вдалася друга чверть, довгий час вели у рахунку. За хвилину до завершення поєдинку перевага України складала п’ять пунктів, однак Легіон зумів відігратися. Тож матч завершився результативною нічиєю.

Стівен Буртт став MVP Матчу Зірок Суперліги-2012, вдруге поспіль завоювавши цей почесний титул.

Отримавши приз із рук президента ФБУ Олександра Волкова, Буртт зауважив, що з великим задоволенням грав за «Україну» разом зі своїми новими товаришами, яких добре знає, адже виступав з ними влітку за національну збірну.

Україна – Легіон 124:124 (28:35, 47:26, 24:30, 25:33)

Україна: Буртт (47 + 10 передач + 7 підбирань), Печеров (19 + 9 підбирань), Дроздов (12 + 6 підбирань), Забірченко (12), Отверченко (10), Буцький (8 + 5 передач), Горбенко (6), Кравцов (4), Лемик (2), Яковлєв (2), Анісімов (2).

Легіон: Томас (27), Гуін (20 + 8 підбирань), Шаппел (19 + 7 підбирань), Калпеппр (15 + 6 передач), Зіммерман (14 + 8 передач + 5 підбирань), Террі (14), Кінг (7 + 6 підбирань), Вукосавлевіч (4 + 5 підбирань), Девіс (4).

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Віталій Очерет