У Донецьку 18-го лютого відбулось Шосте відкрите змагання зі спортивних танців «Шахтарська столиця – 2012». У конкурсі взяли участь танцюристи від п’яти років із 16-ти міст України.
Запорізькі спортсмени гідно відстояли честь рідного міста. У віковій категорії «Юніори Е+D» в європейській програмі перемогу одержала пара запорізького танцювально-спортивного клубу «Овація» Данило Павлуша та Єлизавета Греченко. Друге місце посіли їх одноклубники Максим Романюк та Дар’я Трофімова. Бронзові медалі до Запоріжжя привезли танцюристи-початківці Микита Фоменко та Єва Штирова.
![](https://porogy.zp.ua/img/94a95b4bac8102a8.jpg)
Максим Романюк та Дар’я Трофімова
![](https://porogy.zp.ua/img/12b0a6510352595b.jpg)
Микита Фоменко та Єва Штирова
![](https://porogy.zp.ua/img/e41dec7f3cf38e58.jpg)
Данило Павлуша та Єлизавета Греченко
Фото: Марина Ткачова
Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Олександра Мирошниченко