Ферросплавці обіграли київських «вовків»

Сьогодні запорізький баскетбольний клуб «Ферро-ЗНТУ» вдома приймав БК «Київ». Першу чверть команди почали з великої кількості невдалих кидків. У цій боротьбі трохи влучнішими були гості з Києва – 16:19.

На початку другої чверті стався неприємний інцидент – гравець столичної команди Роман Вірастюк отримав серйозну травму коліна, через що не зміг продовжити участь у матчі. Тим часом ферросплавці вирвались вперед і пішли на велику перерву, маючи у запасі 4 пункти – 34:30.

У другій половині гри в обох команд нарешті почали вдаватися трьохочкові кидки. До кінця третьої десятихвилинки гра вирівнялася. Завдяки влучним пострілам Деріка Зіммермана і Отвергена київським «вовкам» вдалось зрівняти рахунок. На початок останньої чверті клуби мали по 51-му пункту. Все мало вирішитись в останній десятихвилинці.

;”>
Фанатська підтримка, як завжди, була на високому рівні та надавала сил запоріжцям. Господарі паркету не тільки вирвались вперед, а й почали демонструвати хоч і жорстку, але гарну гру. Фінальний рахунок – 79:70. «Ферро» здобув тяжку, проте заслужену перемогу.

Найрезультативнішими у складі БК «Ферро» були Ренді Кулпеппер (26 очків) та Річард Гуїнн (25 балів), влучні кидки яких відіграли значну роль у здобутті перемоги, що дозволила ферросплавцям піднятись на п’яту сходинку в таблиці Суперліги.

Наступну гру «Ферро» проведе на виїзді 22-го лютого в Маріуполі проти місцевого «Азовмашу».

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Віталій Очерет, Валерій Калайтан