Поради для самостійних і закоханих: як вразити безкоштовно на 8 березня

Якщо хочете виокремитись, виділитись оригінальністю на 8 Березня і подарувати своїй коханій щось незвичайне та особливе – зробіть подарунок своїми руками! Ваша друга половинка точно оцінить таку увагу. Звичайно, треба буде витратити час і проявити фантазію, але ж подарунок для коханої цього вартий.  Думаєте, що це маячня? Тоді однозначно можу сказати, що ви живете з батьками!

Іншим ми пропонуємо такі варіанти подарунків на 8 березня:

1. Напишіть пісню або вірш. Повірте, дівчині хочеться чути не просто «Я тебе кохаю!», а щось романтичне і непередбачуване… Тоді ваша половинка забуде про все на світі розтане у ваших обіймах. Це свято має бути для неї особливим, а ви, погодьтесь, не кожного дня серенади під вікном співаєте.

e=”clear:both”>

2. Подаруйте сертифікат на зірку з її іменем. Зірку купувати не треба. Просто гарно оформіть «по-справжньому» і роздрукуйте такий собі папірець, який вам дорого не коштуватиме, а дівчину вразить романтичністю.

3. Подаруйте мішечок щастя. Що це за штука? Просто гарно оформлені дрібнички, які колись об’єднали ваші серця. Думаєте, дурниці? А знаєте, як приємно буде дівчині дізнатись, що ви це все зберегли.

4. Спечіть тістечка Ну, цей варіант, звичайно, підійде лише тим, у кого руки вміють це робити. Але це точно вразить вашу другу половинку!

5. Приготувати вечерю зі свічками. Ось це справді романтика! Думаєте, банально? Але банально лише для тих, хто часто влаштовує своїм коханим такі сюрпризи, та чомусь на 99 процентів є впевненість, що таких «банальних романтиків» дуже і дуже мало!

6. Зробіть букет з орігамі. Тут вже дійсно рукам доведеться попрацювати. Не всім піддається ця складна наука, але той, хто оволодіє технікою орігамі, той оволодіє і серцем дівчини, яку хочу вразити

7. Приготуйте цукерки. Якщо Ваша дівчина любить солоденьке, то візьміть на замітку цей варіант подарунка. Робити їх набагато простіше, ніж здається спочатку. Кулінарні здібності потрібні мінімальні. До того ж, в рецептах все настільки детально розписано, що потрібне лише ваше бажання. А такий подарунок викличе масу позитивних емоцій!

8. Намалюйте спогад. Якщо у вас є талант художника, то такий подарунок хенд-мейд – взагалі не проблема. Ви можете намалювати те місце, яке найбільше прив’язує до себе спільними спогадами. Такий подарунок висітиме над ліжком як найдорожчий скарб і ніяка фотографія не йде у порівняння.

9. Зробіть колаж фотографій. Але це має бути не просто колаж. Ви повинні добряче попрацювати, включаючи фотошоп.

10. Напишіть під вікном зізнання. Зізнатись в коханні красиво потрібно вміти! Особливо вражають слова,  викладені свічками. Але проблему може створити погода, адже від одного подиху вітру весь подарунок може зіпсуватись.

В будь-якому випадку подарунок обмежується лише вашою фантазією і романтичністю. Якщо не вдалось придбати щось оригінальне – спробуйте оригінально вручити свій подарунок: так, щоб це 8 березня відрізнялось від усіх попередніх.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Віталіна Бистрицька