Поет Володимир Шовкошитний: народові треба «вимріяти» Україну

Творча зустріч із поетом Володимиром Шовкошитним відбулась у читальному залі наукової бібліотеки Запорізького нацуніверситету.

Його освіта поєднує чотири різні професії. Як радіометрист він брав участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Школа Чорнобиля навчила поета, що життя – приємний випадок, тому неважливо, як живе чоловік (мужчина), головне – щоб він помер красивим.

Він був депутатом першого скликання, який у співавторстві створив бестселер, що є молитвою для українських юристів – Конституцію України. Він був тим, хто організував перепоховання Василя Стуса, Юрія Литвина, Олекси Тихого.

Поет визначив, що духовна потреба різних етносів у спільному проживанні є неодмінною основою нації. Коли самі українці «вимріють» Україну першою країною в Європі, Україна стане найкращою. Володимир Шовкошитний створив видавництво «Український пріоритет», визначаючи пріоритетним самоусвідомлення українців, оскільки громадяни України мусять служити країні.

Поет невтомно утверджує ідею патріотизму у своїх віршах та підкреслює важливість ролі вчителя у вихованні свідомих дітей України.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Самусь