Володимир Різун провів майстер-клас для журналістів ЗНУ

У Запорізькому національному університеті шостого квітня протягом восьми годин проходив майстер-клас Володимира Різуна, директора Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Студентам-журналістам запропонували виготовити шестихвилинну програму новин для умовного радіо «Соціум» до Всесвітнього дня здоров’я. Учасники розділилися на редакційні команди й обрали наступні теми: прес-конференція «Старіння та здоров’я» в Міністерстві охорони здоров’я, телемарафон «Любов милосердствує», акція міського голови Олександра Сіна «Чисте місто» та круглий стіл «Упровадження активного способу життя молоді» на факультеті соціальної педагогіки та психології.

Наприкінці Володимир Різун змонтував матеріали у випуск новин. Однак, викладач кафедри соціальних комунікацій інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка Костянтин Шендеровський наголосив на тому, що студенти чогось бояться, щось стримує їх думати ширше та глобальніше.

«До сьогодні я вагалася, куди йти – на газетяра чи на радіожурналіста, але тепер хочу саме на радіо», – прокоментувала учасниця майстер-класу, студентка другого курсу Анастасія Панасенко.

Володимир Різун запропонував запорізьким журналістам подавати матеріали на Campus Radiо, де концентрується всеукраїнське студентство.

Фото: Splesh production

Матеріал підготовлено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язковозбігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анна Ставицька