«Служба захисту тварин» провела виставку-ярмарок

На бульварі Шевченка 29 вересня пройшла благодійна виставка-ярмарок виробів ручної роботи  запорізької молодіжної громадської організації «Служби захисту тварин». Усі зібрані кошти витратять на медичну допомогу бездомним тваринам, їх стерилізацію та побудову муніципального притулку.

«Ми вже другий рік проводимо подібні заходи, метою яких стає донесення до городян інформації про гуманне ставлення до тварин та пропаганда стерилізації», – зазначає волонтер «Служби захисту тварин» Наталія Ватіс.

Небагатолюдний ярмарок поступово набирав обороти. Все більше людей підходило подивитися на виставку, і мало хто залишався байдужим до долі бездомних тварин. «Тваринам допомагати треба. Вулицями бігають цілі зграї, й з цим необхідно щось робити. Іноді люди не можуть спокійно дійти додому чи на роботу», – поділилась своєю думкою одна з небайдужих городянок Наталія Маркова.

Марта й Міланка вже знайшли собі домівку та добродушну хазяйку Світлану

«Служба захисту тварин» вже другий рік поспіль проводить подібні заходи, заохочуючи до участі не тільки дорослих, а й дітей. Зокрема 13 жовтня подібна виставка-ярмарок, ініційована учнями, пройде на базі ліцею № 45 у Хортицькому районі.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Дар’я Зирянова, Валерія Вовк