Поет Олесь Барліг презентував свою першу збірку віршів

Запорізький поет і письменник Олесь Барліг 20 жовтня у галереї «Lenin» презентував свою першу збірку віршів «Насолода уявної смерті». Досвідчені літератори говорять, що загравання зі смертю, навіть уявною, – погана прикмета. Однак Олесь наголошує, що після смерті душа залишається живою і на тому світі зустрічає своїх родичів, договорює те, що не сказала на Землі.

Проте  основна думка збірки – початок Третьої  Світової Війни, яка пов’язана з поп-культурою. У «Насолоді…» фігурують образи сучасних поп-зірок, серед яких є, наприклад, Ані Лорак. Критики зазначають, що автор глузує з поп-культури, але сам Олесь говорить: «Поп-культура – поживний гумус для моєї творчості».

Письменник зосереджує увагу й на інших темах. Так, в автора є розділ під назвою «Запорозька готика», де він відходить від похмурого індустріально кліше й зосереджує увагу на містичному підґрунті міста.

Вся творчість Олеся Барліга пройнята мотивами гедонізму та соціалізму. Що цікаво, в поезії він не розділяє реальність і вигадку.

Винятково на презентації збірки, однак, поет не зупинився й розповів про найближчі творчі задуми – написання п’єси разом з поетесою Фаіною Гринберг. Ідея майбутнього твору полягає в бажанні показати життя трьох людей, котрі живуть в одній квартирі та віддані саме своєму жанру літератури.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Оксана Іванова