У Запоріжжі відбулися змагання з бальних танців «Olimp Cup»

У суботу, 13 жовтня, в Запоріжжі відбулися відкриті всеукраїнські змагання з бального танцю «Olimp Cup». З самого ранку палац культури Металургів був наповнений спортсменами з різних куточків країни. Організатором змагань були керівники танцювального клубу «Олімп»Марина та Денис Шевцові. Головний суддя турніру – Олена Кіреєва (Мелітополь), а спортивний комісар – Станіслав Хіль (Запоріжжя).

Турнірний день розділили на два відділенні, Спортсмени від чотирьох до дев’ятнадцяти років (і навіть старше) мали змогу позмагатися за першість. Фіналістів нагородили почесними дипломами, призерів – дипломами та медалями, а переможців рейтингових категорій ще й кубками.

В одній із наймолодших категорій «Діти 1» друге місце зайняли Софія Біляєва та Ян Бакута. Вони тренуються під керівництвом Сергія Салякіна (м. Запоріжжя). В категорії «Ювенали 1+2 Дебют» друге місце зайняли запорізькі танцівники Аліна Іщенко та Сергій Івкін, які займаються у танцювально-спортивному клубі «Овація». Їхні одноклубники Ганна Філь та Микита Русу в цій же категорії зайняли почесне третє місце.

Ольга Бояршинова та Максиміліан Булгаков зайняли перше місце в європейскій програмі та друге в латиноамериканській в категорії «Юніори 2 рейтинг». Пара займається в танцювальному клубі «Горизонт» під керівництвом Анастасії Ермоленко. А їхні одноклубники Валерія Метельова та Богдан Шуліка в категорії «Юніори 2 рейтинг St» зайняли почесне третє місце.

Фото: Віталій Абрамов

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Олександра Мирошниченко