Запоріжці провели свято настільних ігор

«День ігор» пройшов сьогодні, 9 грудня, в будинку ім. Макса Гранта с 13.00 до 19.00. Захід присвятили настільним іграм, які можна було або принести з собою, або грати в ті, які запропонували учасникам організатори.

За словами тих же організаторів, традиція грати в настільні ігри в Україні, а тим паче в Запоріжжі, погано розвинена, саме тому вони намагаються своїми силами розвивати цю інновацію.

Такий вид проведення вільного часу дуже популярний і добре розвивається протягом останніх п’яти років у Москві та Києві, однак найрозвиненіший він все ж у Німеччині, де кожного року проходить виставка настільних ігор, яка триває п’ять днів. Її проведенням займаються понад 100 розробників, які щороку представляють тисячі нових ігор.

«Ідеєю таких заходів є те, що сучасна молодь живе в інтернеті й весь свій вільний час проводить за комп’ютером. Настільні ігри ж розвивають логічне мислення, приносять естетичне задоволення, стимулюють до спілкування з друзями та сім’єю в реальному часі», – розповів Кирило, який є учасником заходу.

Усі ігри організатори шукають в інтернеті, учасники можуть самі обирати гру, в яку вони будуть грати. Настільні ігри можна розподілити на 4 групи: група євро – ігри, які підходять для всієї родини й розраховані на 3-4 учасники; амерітреш (мініатюри, американські), в які можуть грати більше п’яти людей; party game – може грати компанія друзів від 8 до 16 осіб, а також класичні ігри (шахи, шашки, карти).

За словами організатора «Дня ігор» Філіпа Гриценка, в Запоріжжі здебільшого всі знають тільки «Монополію», але коли приходять, то починають грати в сімейні, військові, економічні ігри, які створюють відчуття реальності.

Організатори сподіваються й надалі розвивати індустрію настільних ігор у нашому. Вони запрошують усіх бажаючих провести добре час, відпочити від віртуальності, поспілкуватися з друзями, відпочити сім’єю, щоб молодь розвивала свої логічні здібності, а не втрачала час, сидячи в інтернеті.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Яна Чівільова