Сеанс арт-терапії допоміг запоріжцям виявити свої слабкі та сильні сторони

У центрі розвитку та навчання «Лаванья» 16 грудня відбувся сеанс арт-терапії. Усі охочі мали змогу врівноважити свій душевний стан за допомогою малювання. 

«Не бійтеся того, що ви не вмієте малювати. Я теж не володію жодною технікою, але беручи пензлик, треба йти за рукою – й усе вийде», – запевнила присутніх сімейний психолог та арт-терапевт Ольга Гаркавець

Організатори заходу розповіли охочим про особливості терапії малюванням, яка допомагає звільнити свою свідомість від негативних думок, страхів та дисбалансу, що викликає бурхливе життя міста.

«Малюючи, спочатку можна не зрозуміти, що в тебе виходить. Але після того, як терапевт допоможе відтворити почуття, з якими створювався малюнок, одразу виходить маленьке чудо», – поділилася Ольга

Усім бажаючим пропонувалися два етапи арт-терапії. Перший – техніка чотирьох автопортретів: «я – рослина», «я – посуд», «я – зброя» та «я – прикраса». Другим етапом була вправа на сильні та слабкі сторони особистості, протягом якої учасники малювали улюбленим кольором та тим, який, навпаки, не люблять, після чого поєднували їх.

Наприкінці терапії присутні поділилися враженнями за допомогою асоціативно-метафоричних карт.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Панасенко