Запорізькі студенти навчилися основам тайм-менеджменту

Тренінг «Мистецтво тайм-менджменту» відбувся 18 грудня в Запорізькій державній інженерній академії. Організаторами заходу виступили представники наукового товариства факультету економіки та управління ВНЗ.

Під час тренінгу учасники познайомилися з загальною термінологією мистецтва тайм-менеджменту, а також розглянули техніки постановки цілей і планування свого часу. Крім того, в пригоді стали численні ігри, завдяки яким усі бажаючі дізналися цікаву інформацію про ефективне використання свого часу.

Учасниками тренінгу стали представники Запорізької державної інженерної академії, а також студенти факультетів соціальної педагогіки та психології і журналістики Запорізького національного університету.

«Кожен із нас розуміє, що час – це матеріал, з якого зроблене наше життя. Ми повинні замислитися, як саме витрачаємо цей важливий ресурс. Сьогодні всі присутні мали змогу розібратися, наскільки ефективною є наша працездатність і чого ми дійсно хочемо досягти в житті», – зазначила «Порогам» організатор заходу Альона Буркова.

Представники наукового товариства факультету економіки та управління ЗДІА зазначили, що й надалі планують влаштовувати тренінги для талановитої студентської молоді міста.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Костянтин Андрєєв