П’ятничний тур «ПоетСлему» виграла запорізька поетеса Олександра Немикіна

Ігри, полички з класичною літературою, приємна музика, дружня атмосфера та аромат кави – саме  так ви б провели вечір п’ятниці, 21 грудня, якби завітали до антикафе «Бочка меда» на поетичний конкурс «ПоетСлем. Другий шанс». Це спеціальний тур для тих, хто протягом п'яти тижнів на минулих турнірах був в одному кроці від перемоги, зайнявши другі місця.

Тематика віршів була найрізноманітніша – від ліричного кохання до депресивної декламації. «Ця атмосфера дуже надихає і впливає на творчість. Іноді за день я можу написати до п'яти поезій. Хоча часу подекуди не вистачає, намагаюся приходити на кожен тур, адже тут збираються цікаві й талановиті люди», – поділилася своїми враженнями відвідувачка заходу Маргарита Пінчукова.

Конкурс включав в себе три тури: 10-хвилинне представлення учасниками своєї творчості; домашнє завдання (конкурсантам напередодні дали три картинки, з яких вони мали обрати дві та відтворити намальоване в своїй творчості); потім кожна з поетес методом жеребкування діставала аркуш, на якому було два рядки вірша, й розширювала їх до 12-ти рядків.

Після кожного раунду проводилося голосування, й у залежності від нього обирали переможницю. Варто відзначити, що в кожної учасниці заходу свій неповторний стиль.  Наприклад, Капі Кай презентувала ліричні вірші на тему кохання; Енн Марі – вірші про натхнення, мрії, душевний Всесвіт; Олександра Немикіна – поезію, пройняту невзаємним коханням, болем та втраченими мріями; Ксенія Дашковська висвітлювала теми кохання й дружби; поезія Ірини Димко побудована на темах Апокаліпсису, депресії, мороку та демонізму. Закривала виступи шістьох конкурсанток Ленні Вуд зі своєю нехарактерною манерою виступу та особливим ритмом поезії. Єдиною об’єднуючою рисою майже всіх віршів стала тематика кінця світу.

Переможницею вечора стала Олександра Немікина. Саме вона виборюватиме перемогу в фіналі конкурсу. «Подібні вечори влаштовуються для того, щоб об'єднати творчу молодь нашого рідного міста, відвернути їх від комп'ютерів, залучити до прекрасного, звернути увагу громадськості на творчість запорізьких й не тільки запорізьких митців – поетів, письменників, музикантів. Якщо говорити глобальніше, ми хочемо зробити наше місто кращим, культурнішим, розвиненішим у творчому плані», – запевнив організатор конкурсу Андрій Хмельницький.

Фото: ТО «Стихія» 

 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ірина Коваленко