Запорізькі патріоти «об’єднують» українців

Молоді запорізькі ентузіасти вирішили власноруч об’єднати країну. Вони створили спеціальний сайт з однойменною назвою – «Об’єднай Україну», де всі бажаючі з будь-якого регіону держави можуть спілкуватися та проявляти свою любов до Батьківщині.

Метою проекту є показати кожному, наскільки дружній та патріотичний український народ. Крім того, всі учасники можуть спостерігати за змінами в рейтингу кожної з областей та робити висновки, яка із них найбільш «українська».

Проект не комерційний, однак реєстрація шляхом відправки СМС-повідомлення коштуватиме трохи більше гривні. Ці гроші не йдуть до кишень організаторів, а включають у себе комісію за послугу доставки СМС до серверів проекту, відправку відповіді з даними осбистої сторінки на мобільний користувача та плату згідно з тарифом мобільного оператора.

style=”text-align: justify;”>
Сайт існує менше доби, однак Україну об’єднали вже 38 людей. «Суть у тому, щоб зібрати всіх, хто вважає себе частиною єдиного українського цілого. Беручи участь, люди підписуються під тим, що вони люблять свою країну й усіх її жителів. Крім того, тут йде голосування за найоб'єднаніший регіон України. В майбутньому ми плануємо зробити міні-чат для учасників», – прокоментував власну ідею координатор проекту, який вирішив не називати свого імені.

Фото: www.unian.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Катерина Полякова