У Запоріжжі вшанували загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання та живими квітами

Мітинг біля меморіалу воїнам-інтернаціоналістам на Алеї Слави відбувся в Запоріжжі 15-го лютого. Захід присвятили 24-ій річниці виведення радянських військ із Афганістану. В цей день вся країна вшановує пам'ять тих героїв, які, виконуючи свій інтернаціональний обов'язок, в різні роки виявилися учасниками військових конфліктів за кордоном. Афганістан, Ангола, Куба, Ємен й інші «гарячі точки» – в усіх цих країнах під єдиним прапором відважно, мужньо й гідно билися українські воїни-інтернаціоналісти.

Вшанувати їхню пам'ять прийшли й міський голова Олександр Сін, голова обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко, голова Запорізького обласного об’єднання Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Наметченко.

Мітинг традиційно відкрили гімном України. Потім високопосадовці привітали всіх із цим по-істині великим святом та подякували матерям за синів-героїв. Архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука провів богослужіння в пам'ять про загиблих радянських солдатів та офіцерів.

«Багато хто говорить, що вони захищали не ту батьківщину, яку треба. Але батьківщина в нас одна – та земля, на якій ми народилися. І ці тоді ще хлопчаки з гідністю і честю виконали свій інтернаціональний обов'язок», – зауважив Олександр Пеклушенко.

Учасники мітингу поклали живі квіти до меморіалу та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

 

 

Матеріал створено в межах проекту «Cтворення мультимедійної лабораторії для отримання навичок роботи з мультимедійними інструментами журналістами-початківцями» в рамках програми «Засоби масової інформації» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ксенія Якименко
Фотоальбом