Економічний журналіст Марина Подгородецька провела лекцію для студентів ЗНУ

У понеділок, 11 січня, на пару до студентів другого курсу факультету журналістики Запорізького національного університету завітала економіст, практикуючий бухгалтер і за сумісництвом автор статей у спеціалізованих виданнях «Бухгалтерський облік» та «Частный предприниматель» Марина Подгородецька.

На початку лекції гостя пояснила, чому журналістам важливо орієнтуватися в економіці: «Кожен журналіст має обрати спеціалізацію й висвітлювати її на професійному рівні», – зауважила Марина Подгородецька. З цією думкою, однак, не погодилися деякі студенти, стверджуючи, що журналіст повинен бути універсальним, а відтак – він мусить орієнтуватися у різних сферах суспільного життя.

Наприкінці заходу його учасники дійшли до висновку, що істина десь по середині: мають бути журналісти, які писатимуть для спеціалізованих видань на певні теми, та журналісти-універсали, котрі можуть висвітлювати будь-яку тему. Головне, щоб ті й інші занурювалися в проблему, подаючи її глибоко, зрозуміло, але нестандартно, під цікавим кутом зору.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ольга Кущинська