Індійський ярмарок вражає запоріжців асортиментом та демократичними цінами

Перша національна індійська виставка-ярмарок відкрилася восьмого лютого в запорізькому «Козак-палаці». Індійські підприємці привезли з далекої та загадкової Індії унікальні товари: одяг, взуття, меблі, предмети декору, прикраси, косметику, справжній індійський чай та різноманітні спеції.

Зала заповнена буйством яскравих кольорів. Індійський одяг відзначається винятково яскравим забарвленням, красивими візерунками та орнаментами. Немає жодної суцільно темної речі. Одяг різноманітний: туніки, шалі, сарафани, платки, шарфи. До речі, індійський шарф призначений для захисту не від холоду, а від спеки. Якщо у вас виникне бажання купити собі шарф, то за шовковий вам доведеться заплатити 600 гривень, а за шарф із козиної шерсті – 500, однак можна поторгуватися, й ціну вам скинуть – все ж таки ярмарок. Туніку можете придбати за 150 гривень, чоловічу сорочку – за 180. Такою ж багатою кольоровою гамою відзначаються індійські ковдри, килими, парасольки.

Очі розбігаються від величезної кількості різноманітних прикрас. Тут вироби з пластику, дерева, коштовних та напівкоштовних каменів, з кольорових металів. Великий вибір прикрас – від маленьких обручок до масивних браслетів та намиста. Найдешевша обручка коштує десять гривень, але навіть для такої низької вартості вона виглядає дуже ефектно. Обручки з кольорових металів можна придбати за 80 гривень. За таку ж ціну знайдете тут браслети, вироблені з мельхіору чи латуні.

Дивує дизайн індійських меблів. Вони вироблені з червоного дерева, прикрашені вишуканою різьбою та багатими орнаментами з бронзи. Тут ви можете придбати для себе стільці, столи різних розмірів, шафи, скрині, навісні полиці та навіть ліжко.

В повітрі постійно відчувається приємний загадковий запах ароматичних масел. Можна придбати ароматичні масла й палички, завдяки яким створюватимете вдома романтичну атмосферу хоч кожного дня. Одна упаковка ароматичних паличок коштує 20 гривень. За 100 гривень вам продадуть 6 пачок.

Під час виставки постійно грає індійська музика та пара індусів, одягнених в національні костюми, розважають людей індійськими танцями. Запальна музика, красиві динамічні танці створюють чудовий настрій. З танцюристами спілкуються та фотографуються всі, хто бажає.

Виставка-ярмарок проходить у «Козак-Палаці» до 17 лютого.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Олександр Побел