«Актив – Z» провів турнір з міні-футболу задля об’єдняння секторів сучасного суспільства

У спортивному комплексі Запорізького національного університету 16 лютого відбувся турнір з міні-футболу на кубок «Актив – Z». Це був перший турнір, який пройшов при підтримці громадського об’єднання «Актив – Z», Запорізької міської федерації з міні-футболу та ректора ЗНУ Миколи Фролова.

За кубок змагалися 4 команди: представники влади – команда «Гіппократ», представники ЗМІ – команда «Содружество», представники бізнесу – команда «Бізнес – Союз» та представники громадського об’єднання – команда «Актив – Z»

Першими у змаганні зустрілися команди «Бізнес – Союз» та «Содружество» (12:2), після естафету прийняли команди «Гіппократ» та «Актив – Z» (4:1).

За третє місце боролися «Актив -Z» та «Бізнес – Союз». Із результатом 8:6 у трійку потрапили активісти команди «Z».

За перше та друге місця змагалися «Гіппократ» та «Содружество». З рахунком 6:5 фаворитами змагань стала команда «Содружество».

Як прокоментував організатор заходу, голова спортивного сектору громадського об’єднання «Актив – Z» Роман Попчук, головна мета турніру – об’єднати через спорт чотири умовні сектори сучасного суспільства – владу, бізнес, ЗМІ та громадськість.

Нагадаємо, що «Актив – Z» – це молодіжний громадський рух, створений у листопаді 2012 року студентським мером Запоріжжя Михайлом Федоровим. Складається він із молодих активістів різних громадських та волонтерських організацій.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Крістіна Ралко