Виставка «Життя прекрасне»: три майстрині представили власні витвори декоративно-прикладного мистецтва

Щомісяця в обласній бібліотеці імені Горького проходять виставки художників, народних майстрів та фотографів. Зокрема, з 20-го лютого в холі бібліотеки діє виставка живопису та графіки під назвою «Життя прекрасне», де представлені такі види творчості, як живопис, акварель, гуаш, розпис по склу, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.

Свої творчі здобутки демонструють три художниці: Оксана Тимчишина, Світлана Бірюкова та її дочка Каріна. Вони володіють різними техніками декоративно-прикладного мистецтва, беруть участь у багатьох художніх виставках, а їхня творчість відзначена нагородами та дипломами.

Підноси Оксани Тимчишиної – справжній витвір мистецтва, від якого не відвести очей. Не менш захоплюють розписані дощечки, кубки та матрьошки у вигляді учасників гурту «Бітлз». 

Серед багатьох робіт Оксани Миколаївни на виставці представлена також картина «Пам’яті матері присвячується». На темному фоні полотна зображена немолода замислена жінка в оточенні  яскравих квітів. Картина виглядає дуже ефектно, й здається, що вона виконана середньовічним майстром.

Створює гарний настрій колаж «Кораловий риф», на якому зображений бурхливий підводний світ: в блакитній океанічній воді живуть своїм життям десятки яскравих чудернацьких рибок, черепашок та  зелених водоростей.

Окрім творчої діяльності, художниці викладають у школі мистецтв. Їхні учні теж «не пасуть задніх» – вони переможці міських, обласних та міжнародних конкурсів образотворчого мистецтва.

«Інколи до нас звертаються митці, щоб організувати виставку, а, буває, ми самі знаходимо їх, якщо десь почули чи побачили щось цікаве. Митці йдуть до нас, тому що знають – у бібліотеці виставки відбуваються часто та широко висвітлюються в засобах масової інформації. Також їх приваблює те, що площа для виставки надається безкоштовно, так само, як і вхід для відвідувачів», – прокоментувала завідуюча відділом мистецтв Олена Савкіна.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Олександр Побел