Новий законопроект: житло для молоді будуватимуть за рахунок держави

Житло для молоді фінансується з держбюджету, й цей факт нарешті відтворять на законодавчому рівні. Відповідний законопроект зареєстрували вчора, четвертого лютого, за поданням опозиціонерів Олександра Турчинова та Андрія Павловського. Так, депутати пропонують доповнити статтю 10 Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні».

Що саме зміниться? Фінансування заходів щодо надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла здійснюватиметься за рахунок коштів Державного бюджету України, республіканського бюджету Автономної Республіки Крим, відповідних місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством України. Крім того, чітко встановлять, що 75 відсотків коштів виділяє держава, а 25 відсотків – місцева влада.

Тобто житло для молоді повинне фінансуватися з державного та місцевого бюджетів. Це, на думку представників «Батьківщини», сприятиме забезпеченню права молоді на житло. Адже через відсутність чітких державних гарантій молодь не може бути забезпечена житлом, тому й не поспішає створювати молоді сім’ї.

Фото: lviv.tv

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Дарья Андреева