Представники Програми академічного обміну ім. Фулбрайта виступили на журфаці ЗНУ

Представники Міжнародної програми академічного обміну імені Фулбрайта в Україні 28 березня зустрілися зі студентами та викоадачами факультету журналістики Запорізького національного університету. Серед запрошених гостей були директор Програми Марта Коломієць, професори американських університетів, які викладають в українських вищах, а також телеведучий, заслужений журналіст України Данило Яневський.

Захід розпочав декан факультету журналістики, доктор філологічних наук, професор Володимир Манакін. Він зазначив, що зустріч присвячена темі «Україна та українці в глобальному світі».

Далі слово взяла Марта Коломієць. Американка українського походження розповіла про суть «Фулбрайту» й заохочувала всіх присутніх взяти у цій програмі. Інші американські професори, серед яких були Стефан Блум (університет Південного Іллінойсу), Марк Джеймс (Західно-Флоридського університету), Ліндсі Джейсон (Санкт-Клаудський університет), Нінка Ендрю (Мерілендський університет), висловили думку, що Україна інтенсивно розвивається.

На конференції також розглянули питання стосовно ситуації, яка склалася в соціальному просторі між різними етнічними групами в цілому України і, зокрема, півострова Крим.

Фоторепортаж із заходу можна переглянути тут

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Катерина Доля