Запорізькі маршрутки обладнають відеофіксаторами за рахунок перевізників

Зовсім скоро всі маршрутні таксі Запоріжжя обладнають відеофіксаторами. Це нововведення дозволить зробити прозорим процес посадки й висадки пасажирів та в цілому руху маршрутки. Проте цікаво, що матеріальна сторона цього кроку впаде на плечі самих маршрутчиків. Як заявляє перший заступник начальника Головного управління промисловості і розвитку інфраструктури Роман Пісарєв, «цей досвід ми вважаємо позитивним і будемо намагатися його впроваджувати. У плані фінансування, звісно, будемо просити перевізників – іншого шляху в нас немає».

Відеофіксатори будуть двосторонніми, тобто фіксуватимуть не лише помилки водіїв на дорозі, але й ситуацію в салоні. Середня ціна двостороннього відеофіксатора становить близько 600 гривень.

Однак, зі слів представника ПП «Микитенко» Миколи Микитенко, у нього повністю весь парк оснащений відеорегістраторами й від цього є результат.

За таких умов теоретично має прийти кінець тисняві в салоні та хамству маршрутчиків. Але, як усім відомо, саме за рахунок «стоячих» пасажирів водіям вдається виконати щоденний план. Тож, скоріше за все, відеорегістратори пасажирам нічим не допоможуть.

Канал: https://plus.google.com/109872678586465344728/posts

Фото: http://www.voxpopuli.kz/post/view/id/466

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Кучер