Аварія на набережній забрала життя двох людей

Вихідними в Запоріжжі сталася жахлива аварія, яка забрала життя двох людей. У суботу на Набережній магістралі зіткнулися два авто, в результаті чого загинули водій Шевроле та його вагітна дочка, шофер автомобілю Нісан не постраждав.

З боку вулиці Запорізької в бік гіпермаркету «Ашан» рухався автомобіль Шевроле Лачеті, який під час перетину вулиці Набережної магістралі допустив зіткення з Нісан Кашкай», – розповів капітан міліції, інспектор профілактичних робіт відділу ДАЇ міста Запоріжжя Швець Олександр.

За неофіційною інформацією, саме водій Нісан порушив правила дорожнього руху, рухаючись на червоне світло. Трагедія сталася на очах більш, ніж півсотні людей, оскільки авто зіткнулися буквально під гіпермаркетом.

Для того, аби цей випадок не припав пилом на полицях у міліціонерів, у соціальних мережах та на сторінках новинних сайтів свідків просять відізватися та розповісти, як все було насправді. Адже Запоріжжю відомий не один випадок безкарності водіїв-вбивць. До того ж це перехрестя має недобру славу – на його рахунку не одне ДТП.

Наразі працівниками ДАЇ проводиться слідча робота: опитують свідків та перевіряють камери зовнішнього спостереження.

Джерело: Новини Тв-Голд

Фото: http://www.ipnews.in.ua/

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Кучер