XV Міжнародний фестиваль СТЕМів урочисто відкрився у ЗНТУ

Відкриття XV Міжнародного фестивалю студентських театральних естрадних мініатюр «Студентські жарти» відбулося 20 березня. За традицією, фестиваль проводиться у Запорізькому національному технічному університеті й поєднує декілька конкурсних днів.

Протягом першого дня зал переглянув виступи чотирьох команд. А почесна місія відкрити фестиваль впала на плечі команди Запорізького національного університету «Стем ЗНУ». Хлопці та дівчата зачепили дуже актуальну для міста тему – будування мостів й висвітлили її через кумедну мініатюру розслідування Шерлока Холмса.

Під гаслом «Надеемся, что в скором времени наш СТЕМ не будет иметь ни малейшего значения» команда ЗНУ поступилася сценою товаришам із Дніпропетровська. 14-річна команда «Крупний план» продемонструвала глядачам добірку смішних мініатюр на абсолютно різні теми. На відміну від попередників, «Крупний план» відмовився від основної сюжетної лінії, але це на завадило команді розвеселити залу.

Третіми на сцену запросили хлопців та дівчат із Росії (м. Іваново). Команда «Енерго» в своєму виступі показала найяскравіші аспекти студентського життя. Зал побачив, як проходить медкомісія від воєнкомату, складаються іспити в різних кутках світу та чим живе гуртожиток. Судячи з реакції зали, безліч глядачів побачили на сцені себе. У зв’язку з цим команда «Енерго» полюбилася публіці ще більше.

Завершували перший день яскраві та неординарні хлопці з Костроми (Росія). Команда «Ірка» розпалила глядачів своїми дикими танцями, якими почала й завершила виступ, в якому парубки зачепили одвічні теми стосунків між чоловіком і жінкою, друзями, а також виховання дітей.

Нагадаємо, міжнародний фестиваль СТЕМів «Студентські жарти» триватиме впродовж п’яти днів і закінчиться гала-концертом, який відбудеться 24 березня. Саме тоді в будинку культури «Дніпроспецталь» відбудеться завершальний етап фестивалю й стануть відомі імена переможців щорічного весняного заходу.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Потапенко