«Відкритий мікрофон» в арт-майстерні «Хлеб» стане трампліном для талановитих запорізьких реперів

Закриття сезонного «Відкритого мікрофону» відбулося 19 квітня в арт-майстерні «Хлеб». Специфіка цього заходу в тому, що виступити може будь-хто бажаючий. Усе, що треба, – вміння писати реп, мати мінусовку та не боятися демонструвати свій талант публіці.

Арт-майстерня зустріла «Пороги» оновленим дизайном. Замість звичної для постійних відвідувачів синьої стіни, з’явився ескіз справжньої картини. Директор «Хлеба» Дмитро Непомнящий розповів нам, що він мріє, аби тут була велика сюрреалістична картина, подібна до полотен Сальвадора Далі: «Хлеб» – це не арт- або анти-кафе. Це саме арт-майстерня. Ми постійно експериментуємо. У нас виступають і поети, й репери, й акустичні музиканти, словом, усі бажаючі», – пояснив нам Дмитро.

=”text-align: justify;”>
І справді, в приміщенні панувала справжня експериментальна атмосфера. На вечір завітало не дуже багато людей, що дозволило  усім на декілька годин стати «давніми» знайомими.

Спочатку мікрофон взяв до рук Сергій Бриков, котрий зазвичай допомагає в організації таких концертів та відоміший за псевдонімом «Resey». Він виконав декілька своїх композицій, серед яких була лірика, присвячена коханій дівчині, гостро соціальні тексти та вже відома запорізьким прихильникам репу «Я покажу тебе».

Мікрофон передавався із рук у руки, наче естафета, і після себе Сергій запропонував виступити хлопцеві з псевдонімом Kodi, котрий виконавши декілька композицій, віддав мікрофон B.I.T. із «Дабл Сіті Клан». Хлопець розпалив зал виконанням  своїх треків та запросив на сцену «колег» зі свого «клану».

Хлопці ходили залою, підтанцьовували, мінялися мікрофонами або навіть читали без них, одним словом, демонстрували, що талант з’являється при народженні.

Останнім був хлопець, котрий  виступив під псевдонімом «Dias», продемонструвавши своїм виступом , що справжній діяч реп-культури творить без рамок. У хлопця виникли проблеми з мінусовками, тому він попросив увімкнути йому будь-що й міняв темп на ходу, імпровізуючи.

Наприкінці заходу Дмитро Непомнящий повідомив нам, що з осені збирається знову відкрити реп-мікрофон, завдяки чому хоче відібрати найкращих виконавців та записати їх.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Вячеслав Чиженок