Квіти весни

 

 

Крокуси з’явились, то ж весна у силі.
Ці найперші квіти дуже серцю милі.

Нажаль цього року весна нас дуже здивувала і вирішила не радувати теплою погодою. Наслідком цього стала змерзла природа, яку ми бачемо навколо. Крокуси стали одними із перших квітів, що радують людей своєю красою і дарують частинку теплої весни.

Вони розцвіли, несли у собі неймовірну красу. Можливо для того щоб люди не втрачали надію, що весна скоро прийде. Але морози, що не хотіли йти від нас губили квіти, бо вночі квітка невитримувала холоди і почала померати.

 

Через декілька днів, коли з’явилися перші промені сонця квітка знов почала прокидатись та огортувати себе теплом весняного сонця, яке дарувало всім своє весняне тепло.

І уявіть собі,я к такі маленькі беззахисні квіти витримали ці недуги, що відбувалися з ними. Вони не втрачали надії та витримали фізичні снущання морозів над ними

Журналіст має деяку схожість с цією квіткою. Можливо не дарма крокуси були висаджені на алеї журналістів Запорізького національного університету, бо вони так само несуть якусь місію як і журналіст. Успіх усіх журналістів залежить від того, як сприймає суспільство те, що він робить …. так саме і квітка, яка дарує людям настрій !

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Михаил Тупиков