«Заинька» та «Запорожский вектор МАШИНКА ЗНТУ» стали лідерами 1/4 Відкритої запорізької ліги КВН

Ігри 1/4 Відкритої Запорозької Ліги КВН відбулися 25 та 26 квітня в будинку культури імені Кірова. Протягом двох днів за місце в 1/2 Ліги боролися 17 команд: «Заинька» (ЗІЕІТ), «Порт 777» (ЗНТУ), «Конь на Е5» (ЕПК ЗНУ), «Мочи манту» (ЗДМУ), «Мальчишник» (Запорізький авіаційний коледж, «Мотор Січ») , «Гагарин» (ЗНТУ), «МоРЕ» (Мелітополь), «Сборная Запорожкокс» , «Молодость» (Запоріжсталь), «SunДали» (ЗНТУ) , «Бонжур» (ЗДІА та ЗНТУ), «ФИФА», «Смайлы» ( Скадовськ та Запоріжжя), «Запорожская Национальная Сборная»  (ЗНУ), «Сливки общества», «Сантиметорсчастья» (ЗНТУ), «Запорожский вектор МАШИНКА ЗНТУ» (ЗНТУ).

30px; height: 173px; float: right; margin-left: 10px;” />Проявляли своє почуття гумори команди у двох конкурсах:  фрістайл (до 7 хвилин) та розминка. Вечір поділили на два блоки: перша половина вечора – фрістайли, потім розминка й знов фрістайли. В перервах виступів команд залу підтримував на хвилях гумору постійний і незмінний ведучий Ліги Ігор Литвиненко.

В перший день до півфіналу  пройшли 4 команди: «Порт 777», «Мочи манту», «МоРЕ» та переможець дня – «Заинька». В другий день також 4 команди: «Смайлы», «ФИФА», «Молодость» і  «Запорожский вектор МАШИНКА ЗНТУ», які виграли другий ігровий день.  Проте дібрали ще три команди: «Запорожская Национальная Сборная», «Мальчишник», «Гагарин». Тож у підсумку в півфіналі будуть змагатися 11 команд.

«БК Кірова – мій улюблений зал. Тут я виступаю з семи років. Перед грою була дуже приємна атмосфера. Багато команд перебували в одній гримерці, тому готувалися й налаштовувалися на гру всі разом. Зал був майже забитий, що особливо приємно для тих, хто виступає. Розминка йшла як ніколи важко, левову частку гумору вносив сам ведучий Ігор Литвиненко. Привітання виявилося не менш складним, оскільки нам довелося виступати останніми, а це завжди дуже відповідально. Але, не дивлячись на всі перешкоди й технічні моменти, ми в півфіналі, за що дуже вдячні всім тим, хто за нас вболівав», – поділилася своїми враженнями учасниця команди «Запорожская Национальная Сборная» Ганна Швидка.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Холод