Журналісти-початківці навчаться користуватися базами даних для проведення антикорупційних розслідувань

П’ятий майстер-клас, на якому молоді журналісти познайомляться з роботою баз даних, корисних для проведення антикорупційних розслідувань, та опанують деякі з них, пройде в Запоріжжі в четвер, 11 квітня 2013 року, в Запорізькому національному університеті.

Майстер-клас проводиться в рамках проекту «Створення мультимедійної лабораторії для отримання навичок роботи з використання мультимедійних інструментів журналістами-початківцями» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В ході роботи студенти та журналісти-початківці мають ознайомитися з наявними он-лайн ресурсами по роботі з базами даними, що стануть у нагоді при  роботі під час проведення антикорупційних розслідувань, особливостями та умовами роботи міжнародних баз даних, правил доступу до інформації, використання он-лайн інструментів для розкриття власників, зокрема,  українських компаній. Крім того, журналісти-початківці отримають  дані про існуючі бази даних щодо інформації про компанії та її акціонерів в усьому світі.

Проводить майстер-клас Наталія Виговська.

Фото: www.life123.com

 

Матеріал створено в межах проекту «Cтворення мультимедійної лабораторії для отримання навичок роботи з мультимедійними інструментами журналістами-початківцями» в рамках програми «Засоби масової інформації» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги