Все будється на деталях

 

Знаєш , буває ,  що я помічаю дрібниці, миті з життя ,на які люди рідко звертають увагу. Нас поглинають думки про сімейний побут,проблеми на роботі  . Ці  думки створюють зорову стіну,яка робить нас сліпими. Як часто ти звертаєш увагу на людей ,котрі проходять повз  тебе,кожен   з них неповторний із своєю не повторною життєвою історією .А  помічаєш унікальність архітектури міста? Коли ти бачиш великі будівлі, не виникає цікавість ,як ,коли ,ким , за якими обставинами вони були збудовані?  Не можу стверджувати ,але гадаю,що  на  не значні моменти тобі байдуже.

 Не буду накопичувати  текст власними спостереженнями, розповім про останню деталь , котру помітила на . Якщо ти живеш в Україні , не потрібно пояснювати, як мужній зимі важко віддавати лідерство тендітній весні. Із-за сезонних суперечок погода нас радує ,хоча ні, дратує,  своїм різноманіттям. Міркуєш, як тобі вдягатися , щоб не виглядати дурнем,й  як завжди  прогадаєш , будеш мерзнути, або не знати куди діти піджака. Погодні умови негативно впливають не тільки на людей,але і на рослин.  Коли потеплішало , ніжно-лілові крокуси демонстрували розвиток свого життя. Цікавo спостерігати ,як ростуть квіти. Сьогодні йдеш ,бачиш  якийсь зеленний не зрозумілий ембріон рослини. Наступного дня,помічаєш нові елементи у вигляді листочків. Й не помічаєш,  як вже бачиш світло-фіолетову алею,котра своїм кольором розповідає перехожим про новий весняний період. Але невизначена погода не враховує нові,розквітлі життя, безжалісно розповсюджує холод на все живе й незахищене. Крокуси прожили менше тижня. Цю ситуацію,невеличку деталь, можна перенести на призму людського життя.   Так само як й у природі , в житті буває холодно. Холод має різні прояви, внутрішні стан (занепад духовного й   морального ),й зовнішній (байдуже відношення людей до тебе). Так само як крокусу, людині не вистачає терпіння,  щоб дочекатися тепла й вона занепадає. Як і рослини ми не знаємо,коли прийде весна у наше життя й без віри із середини чахнемо. Але на щастя ми не флора, й маємо твердо знати, що сонячні промені ,у вигляді взаєморозуміння,любові й гармонії зігріють у своєму сяйві.

У житті нічого «просто так» не відбувається,навіть у зав’ялих крокусах є сенс.  На деталях все будується,не залишайте їх в тіні вашої уваги. Шукайте у  мілких  ситуаціях ,глибокий смисл. 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Anastasiya Simova