Студенти-журналісти ЗНУ провели День сім’ї з дітьми, позбавленими батьківської турботи

День сім`ї в усьому світі традиційно святкують 15 травня, однак, на жаль, багато дітей у нашій країні позбавлені батьківської турботи. Соціальний сектор студентської ради факультету журналістики Запорізького національного університету на чолі з Дар`єю Хижняк як раз до Міжнародного дня сім’ї організував поїздку до Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Коли волонтери прибули до дитячого будинку, їх радісно зустріло керівництво. Студенти подарували вихованцям закладу багато повітряних кульок, яким малюки були дуже раді.

В інтернаті мешкають діти віком від 4-х до 18-ти років, тому їх розділили на дві групки. Молодшою займалися Альона Маслякова, Ольга Ганюкова, Анастасія Воскобойнікова, Анастасія Холод, Олександра Мінаєва, Анастасія Потапенко та Тетяна Зубова.

Старша група дісталася Дар`ї Хижняк, Марині Вишняк, Крістіні Ралко, Тетяні Кривцовій, Олександру Безатосному, Анастасії Грищенко та Миколі Ситнику.

Журфаківці провели з дітками багато цікавих ігор, а також поговорили про їхні мрії. Все, що відбувалося, супроводжувалося музикою, гарним настроєм і дитячими посмішками. Наостанок студенти презентували вихованцям дитбудинку солодкі подарунки.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ольга Ганюкова
Фотоальбом