Студентка журфаку ЗНУ Юлія Осиновська стала лауреаткою всеукраїнського фестивалю телерадіопрограм «Студентський МІКС»

Минулого тижня в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка оприлюднили результати Всеукраїнського фестивалю телерадіопрограм «Студентський МІКС». Як повідомляє «Телекритика», участь у заході взяли студенти з чотирнадцяти міст країни. Суддівський колектив оцінював роботи, розміщені на сайті медіаплатформи Campus Radio Ukraine/Студент-TV.

Уже в лютому найперша заявка на участь у конкурсі надійшла від магістра факультету журналістики Запорізького національного університету Юлії Осиновської. Радійниця запропонувала суддям переглянути програму під назвою «Променад». Разом із персональним гідом – ведучою – слухач мав можливість 12 хвилин гуляти цікавими місцями Запоріжжя. Ця реалізована ідея одержала третє місце в номінації «Пізнавальна програма».

Юлія розповіла «Порогам», що збір фактажу зайняв добротну кількість часу, а от на монтування пішло всього дві години. Авторка має хороший досвід роботи на радіо. Будучи студенткою другого курсу і практикуючись на запорізькій РС «Ностальжи», вона вже знала, що пов’яже професійну діяльність саме з радіомовленням.

Перший прямий ефір відбувся на запорізькому студентському радіо «Юніверс». Починаючи з третього курсу й на разі Юля Осиновська працює на радіо «Запоріжжя». Під її редакцією виходить новинний випуск «Культурна мозаїка», а також такі програми, як «Паноптикум», «Майстер-клас», «Ранкова кава», «Цей день в історії». Крім того, дівчина створює подкасти «Персонажі» для Campus Radio.

Фото Юлії Осиновської: диплом вручає головний редактор Київського бюро «Радіо-свобода»Інна Кузнєцова.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анна Ставицька