Сезон полуниці відкрито: цінова політика й якість йдуть у розріз

Травень – місяць, коли люди починають активно скуповувати полуницю, адже цілими ящиками її викладають у супермаркетах та вуличних кіосках.

На початковому етапі люди аналізують, де та за яку ціну краще придбати ці «смаколики». Але чим більше з’являється «точок», де торгують полуницею, тим менше люди замислюються над цим, купуючи там, де ближче.

Продавець вуличного кіоску Галина розповіла «Порогам»: «Цього року люди незадоволені смаком полуниці, тому купують небагато. Але, як завжди, є постійні клієнти, які купують кілограмами.»

Цінова політика суттєво відрізняється. Якщо на ринку Анголенка полуниця коштує 16 гривень за кілограм, у вуличних кіосках переважно – 20-23 гривні, то в одному із запорізьких супермаркетів12 гривень за 250 грам. Ця різниця означає, що люди мусять порівнювати та обирати, особливо, якщо смакові якості майже однакові.

Важливим моментом є й те, що в супермаркетах часто продають імпортну полуницю, яка містить набагато більше хімікатів. Тож краще зайвий раз не шкодити своєму здоров’ю та підтримувати вітчизняного виробника.

Справжні шанувальники полуниці помітять, що з кожним роком погіршуються смакові якості «червоної красуні», тому потрібно знати перевірені місця, де стовідсотково продають екологічно чистий продукт.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Каріна Сєчіна