Lana Del Rey порадує українців своїм голлівудським седкором

Концерт американської співачки Лани Дель Рей відбудеться 10 червня у київському Палаці «Україна». У рамках світового туру, який заплановано на 2013 рік, Лана вперше завітає до України й представить свою шоу-програму.

Справжнє ім'я співачки – Елізабет Вулрідж Ґрант. Вона народилася у містечку Лейк Плесід. Все дитинство Ліззі багато переїжджала разом зі своєю родиною. З Алабами вони переїхали до Нью-Джерсі, а вже потім оселилися в місті Нью-Йорк. Саме в Нью-Йорку розпочалась її музична кар’єра. Свій першим альбом Елізабет випустила у 2009 році, він мав назву «Kill Kill».

Через два роки Ліззі вигадала собі псевдонім. Це поєднання імені Лани Тернер, відомої американської актриси, а також назви автомобіля Форд Дель Рей. Кліп «Video Games», який вийшов у 2011 році, приніс Лані шалену популярність. Свій стиль співачка називає «голлівудським седкором». У її співі завжди присутні хрипота й чуттєвий заклик.

Видання «Pitchfork Media» відзначило пісню «Video Games» як найкращий новий трек 2011 року. А 21 вересня того ж року у нью-йоркському клубі «The Box» відбувся перший концерт співачки.

Альбом «Born to Die» вийшов в Америці 27 січня 2012 року. Програму саме цього альбому співачка представить в Україні. Але вона буде дещо розширена. Новий реліз «Born To Die: Paradise Edition» включає в себе матеріали з «Born to Die» й іще вісім бонусних треків. Виступ артистки на сцені розгортатиметься на фоні декорацій напівзруйнованого маєтку 30-х років десь на Голлівудських пагорбах. Задня стіна буде оснащена світлодіодним екраном всередині трьох вікон. У додаток до піаніно й барабанної установки на сцені буде бас, гітара й струнний квартет.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Олександра Мінаєва