Проект «Школа молодого журналіста» допоможе зорієнтуватися у виборі майбутньої професії

Обласна організація Національної спілки журналістів та молодіжна організація «Акцент» нещодавно відкрили в Запоріжжі «Школу молодого журналіста», яка вже встигла заявити про себе.

У програму навчання входить трьохмісячний курс із майстер-класами та тренінгами від відомих журналістів, екскурсії до редакцій, де учні мають змогу познайомитися зі штабом та головними редакторами. Як запевняють організатори, це шанс побачити журналістику не по телевізору чи в газеті, а зсередини під час спілкування з професіоналами. Це дає змогу зорієнтуватися у виборі майбутньої професії та розкрити творчий потенціал. На навчання запрошуються учні старших класів і студенти.

«Знання, що набувають у ШМЖ, виявляються вкрай корисними. Практику проходили в газетах «Запорозька Січ», «Cуббота плюс». Заняття ж були за спеціальностями «Тележурналістика», «Радіожурналістика», «Журналістика і кінематограф», «Арт-журналістіка» й низки інших актуальних і цікавих спецкурсів.

У нас була можливість засвоїти ази професійної діяльності, отримати практичні навики формування й редагування журналістських матеріалів. Мені дуже сподобалося, ніколи не забуду ту творчу й дружню атмосферу, яка мене оточувала цілих три місяці», – поділилася своїми враженнями випускниця Школи молодого журналіста Діана Макарова. Вона пройшла два курси навчання й збирається вступати на третій (усього їх чотири): основний, спеціальний, творчий та практика.

За підсумками курсів учні отримують сертифікат та направлення на практику до кращих запорізьких редакцій, додається рекомендація для вступу на факультет журналістики запорізьких ВНЗ. 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Катерина Журба