Гурт «Tesla Boy» випустили новий альбом

«Tesla Boy» випустили свій другий альбом під назвою «The Universe Made of Darkness». Презентація відбулася 25 травня на московському фестивалі «Bosco Fresh Fest», а офіційний реліз платівки був за чотири дні до цього – 21 травня.

Московський поп-електро гурт популярний не тільки в своїй країні, а й далеко поза її межами. «Tesla Boy» вважаються одним із найуспішніших російських проектів. Гурт заснований у 2008 році музикантом Антоном Севідовим. Він же фронтмен колективу. Разом із Антоном до складу гурту входять Леонід Затагін та Михайло Студніцин.

Музику цього електро-тріо можна порівняти з непередбачуваною стихією. Атмосферна, плавна мелодія раптово змінюється грубим басом, живі інструменти майстерно просочуються крізь ряди партій синтезатора. Це музика ночі, танців, неонових вогнів і самотності. Самотності, якою можна насолоджуватися.

Сингл «1991» вже назвали найтанцювальнішим треком із цього альбому. На цей трек вже зробили багато реміксів. Інший  сингл «M.C.H.T.E.» – ударний із ритмічними фанк-лініями басу та синтезаторів, що чутні впродовж всього запису. До складу нового альбому увійшло 12 пісень.

31 травня презентація платівки пройде в петербурзькому клубі «Нова Голландія». А в Україні гурт виступить 1 квітня в Малій опері в Києві.

Трек-лист платівки:

1. Dream Machine

2. M.C.H.T.E.

3. Invisible

4. Broken Doll (feat.Tyson)

5. Split

6. Fantasy

7. Saturn (interlude)

8. Undetected

9. Stars

10. Something Deep Inside (Interlude)

11. Paraffin (feat. Fritz Helder)

12. 1991 (Original Mix)

Фото: lastfm.ru

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Олександра Мінаєва