Слухачів радіо «Universe» навчили смакувати каву

У гості до інтернет- радіо «Universe» завітав майстер кавоваріння, знавець запашних зерен, співвласник мобільної кофейні «Автокава» Євген Симоненко.

У межах авторської програми Іри Панфілової «Особистість» гість розкрив слухачам секрети кави, розповів про способи приготування ароматного напою та поділився власним неоціненним досвідом щодо техніки продажу кави та кавових коктейлів у Запоріжжі, крім того, Євген поділився секретами розмішування та обсмажування кави.

Гість розповів, що розпочав втілювати в життя свій бізнес-план після того, як на власні очі побачив одні з перших машин, з яких продавали кавові напої. Але санітарні умови, які він там побачив, його просто шокували. Саме в той момент Євген Симоменко пообіцяв собі створити зразкову автокав’ярню в рідному місті.

Під час інтерв’ю Євген з радістю відповідав на всі запитання слухачів і зауважив, що жителі міста дуже добре сприйняли такий стиль продажу кави – з пристосованого автомобіля. Також Євген зауважив, що навіть якщо ви  найпалкіший фанат ароматного напою, все ж не забувайте слідкувати за тим, скільки чашок кави випиваєте за день, адже для кожної людини є своя норма.

Наостанок Євген Симоненко побажав слухачам бути вибагливішими до реклами кави й обирати лише той напій,  який дійсно припав до смаку.

Заголовне фото: diary4u.com.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Холод