Виставу «Що трапилось у зоопарку?» знову покажуть на сцені театру «Vie»

На сцені запорізького муніципального театру-лабораторії «Vie» знову дають виставу «Що трапилось у зоопарку?». Спектакль за пєсою Едварда Олбі вже отримав багато схвальних відгуків. Цей трагіфарс має лише одну дію, а на сцені протягом вистави знаходяться лише два актори. Однак, таким мінімалізмом їм все ж таки вдається передати всю суть п’єси.

Вистава починається з того, що на сцені розміщено лаву, на ній сидить чоловік і ставить залу запитання: «Хто-небудь колись бував у зоопарку?». Хтось із залу починає голосно кричати, що він часто там бував. Виявляється, що дивакуватий хлопчина із залу – другий актор цієї вистави.

Дія п'єси відбувається в Центральному парку Нью-Йорка. Тут на своїй улюбленій лавці відпочиває Пітер. У нього є гарна робота, дружина, дві дочки, папуга й кішки. І ось до симпатяги Пітера починає приставати невдаха Джері. Цей персонаж хоче всіх випустити з кліток благополуччя. У зоопарку, наприклад, він так і вчинив, відкривши клітку з мавпами. Тепер Джері намагається звільнити Пітера й звільнитися сам. Він провокує бідолаху на вбивство, вкладаючи в руки Пітера свій ніж.

Виставу ще раз відіграють 2 червня о 17:00 на сцені театру «Vie».

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Олександра Мінаєва