«Deep Purple» презентували новий альбом «NOW WHAT!»

«Deep Purple» випустили свій дев’ятнадцятий альбом під назвою «NOW WHAT!». Це їхній перший альбом після восьмирічної перерви.

26 квітня альбом вийшов у Росії, Іспанії, Україні, Португалії та Фінляндії, 29 квітня – у Великобританії, Польщі, Франції, Бельгії, Нідерландах, Чехії, Люксембурзі, Греції та країнах Азії, 30 квітня – в Італії та Північній Америці, 1 травня – в Швеції та 22 травня – в Японії.

Світове турне «Deep Purple» з альбомом  «NOW  WHAT!» почалося 21 лютого 2013 року в Дубаї. Воно включає в себе 50 країн світу, окрім Америки. Закінчення туру призначене на 12 листопада в  Києві у «Палаці спорту».

Диск містить 11 пісень та 12-у бонусну композицію.  В цілому, альбом схожий на творчість музикантів у 80-х роках. Але все ж це платівка сучасного хард-року, в якій втілена енергія та міць.  Якісній звук і професійне звучання підносять альбом на новий, більш вдосконалений рівень.

Довідка «Порогів»

«Deep Purple» – британський рок-гурт, заснований ще в 1968 році. За свою музичну кар’єру вони випустили 19 альбомів та понад 23 сингла, котрі відомі в усьому світі. На сьогодні склад гурту такий:  Ієн Гіллан (вокал), Стів Морс (гітара), Ієн Пейс (ударні), Дон Ейрі (орган, клавішні, соло) та Роджер Гловер (бас-гітара).

Фото: kinopoisk.ru

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ольга Тихонова