Скасування «Drag Racing Ukraine» викликало народне обурення

Скандал та народне обурення викликало скасування комітетом  Автомобільної федерації України щорічного фестивалю найшвидших і найдорожчих автомобілів «Drag Racing Ukraine», що 25 травня мав відбутися на аеродромі в Широкому Запорізької області. 

Захід почали планувати ще після успішного проведення минулорічної гонки. Вже за місяць були розклеєні оголошення по всьому місту про чергове проведення гонок, реклама активно поширювалася в інтернеті, учасники подали заявки, а організатори витратили чималі кошти.

За три дні до події з’явилася інформація, що комітет ФАУ висунув вимоги щодо проведення гонок на прискорення у вигляді листа до запорізького губернатора. Вони начебто були не задоволені оформленням рекламних афіш, які не узгодили з керівництвом і на яких не було зображення нового логотипу ФАУ.

Крім того, комісія зазначила, що фестиваль повинен мати офіційну назву «Клубні гонки», встановила власні умови проходження дистанції, стану машин і заборонила нагородження за першість.  Словом, зробила проведення фестивалю неможливим.

Запорізькі організатори вибачилися за скасування гонок, однак місто так і залишилося в афішах та оголошеннях, а з багатьох інформаційних сайтів не зняли повідомлення про захід. Не прибрали рекламу й із радіотрансляції, яка повідомляла про проведення гонок ще 24 травня.

Близько сотні чоловік в суботу приїхало на аеродром. Деякі прибули з інших міст, подолавши сотні кілометрів, задля того, аби дізнатися, що все скасувалося. «Ми з друзями прочекали півтори години на місці. Під’їжджало багато машин. Реакція людей, самі розумієте, далеко на позитивна», – поділився з «Порогами» один із гостей фестивалю. Він пояснив, що люди не повірили в повідомлення про скасування від організаторів і до останнього сподівалися, що гонки все ж відбудуться.

Комісія ФАУ зазначила, що від сумлінного виконання організаторами вимог залежить їхня подальша співпраця. Організатори ж поки не коментують ситуацію.

Фото: youcar.com.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Катерина Журба