У Запоріжжі відбувся весняний кубок Супердворняжок

Запоріжці-власники дворняжок 2 травня згуртувалися, аби під час весняного кубку Супердворняжок довести всім, що їхні улюбленці не гірше породистих собак.

Тварин оцінювали на площі Маяковського за багатьма критеріями. Домашні улюбленці виборювали призи в таких номінаціях: «Міні», «Золота середина» та «Богатир». До того ж організатори провели конкурси на кращий костюм, вміння ладнати з оточуючими й розуміти свого хазяїна.

Подарунки переможцям були досить своєрідними та оригінальними. Наприклад, дехто з учасників отримав спеціальний свисток, що починає діяти після трьох хвилин безперервного гавкоту. Цей пристрій працює за допомогою ультразвуку та змушує собаку облишити своє гавкання. Інший учасник отримав екологічно чистий пакет для відходів, який розчиняється у ґрунті. Таким чином, він разом зі своїм вихованцем зможе гуляти парком і не хвилюватися, що його тварина забруднює навколишнє середовище.

Після завершення заходу діяв благодійний ярмарок. Усі охочі змогли пожертвувати гроші на лікування собак, які знаходяться під опікою громадської організації «Служба захисту тварин».

Нагадаємо, майже кожного місяця волонтери «Служби захисту тварин» проводять різноманітні заходи, аби зібрати якомога більше коштів для допомоги безпритульним запорізьким тваринам.

Фото: reporter-ua.com

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Марія Стрельцова