Запоріжці відсвяткували День Конституції разом із Ерікою, «Другою рікою» та Наталкою Могилевською

У п’ятницю, 28 червня, на каскаді фонтанів «Райдуга» запоріжці відсвяткували День Конституції. Підготовка до концерту почалася задовго до його початку. Вже о третій годині дня співробітники міліції пильно стежили за порядком навкруги, учасники концерту вкотре повторювали свої номери, апаратура перевірялася, а більшість столиків була вже заброньована.

Розпочали концерт запорізькі таланти. Піснями, танцями та акробатичними номерами вони розігрівали й без того спекотну атмосферу та готували жителів міста до прибуття «зірок».

Співачка Катерина Мікеладзе виконала пісні Софії Ротару «Калина» та Віри Брежнєвої «Реальная жизнь». Мері Мей подарувала запоріжцям пісню «Ты и я» гурту «А-студіо». Аліна Сергєєва заспівала «По серпантину» Валерії. Степ-команда «Тап-арт-денс» подарувала запоріжцям танець в стилі Майкла Джексона. Також на головній площі літа виступили співак, лауреат всеукраїнських конкурсів Гліб Назаров, гімнастка Альона Шконда, співачка, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Віта, співачка Аліна Носенко та інші.

Завітали на свято й звернулися до запоріжців із вітальною промовою міський голова Олександр Сін та голова запорізької обласної ради Віктор Межейко.

Цікавинкою свята стало відео-привітання жителів та гостей міста з Днем Конституції. Діти та дорослі вітали запоріжців та розповідали, що ж саме для них є Конституція України та які б поправки вони хотіли внести.

Співачка Еріка подарувала жителям міста свої пісні. Вона виконала як хіти («Смайлик», «Небо пополам», «Папарацци»), так і ще не дуже «розкручені» композиції.

Гурт «Друга ріка» буквально «підірвав» присутніх своїми піснями. Люди залишали столики, за якими сиділи, виходили на площу й танцювали, підспівували та просто відривалися.

Завершила святковий концерт Наталя Могилевська. Її пісні – драйвові та спокійні – чергувалися, що було дуже доречним під кінець вечора. Незважаючи на пізній час та втому, людей не меншало. Й наостанок запоріжці насолодитилися п’ятихвилинним салютом.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Олександра Мирошниченко