Запоріжці пробігли більше двох кілометрів за здоровий спосіб життя

Запоріжці 2 червня мали змогу взяти участь в Українській пробіжці за здоровий спосіб життя. «Ми твереза Україна! З нами воля, з нами сила!», – саме під таким гаслом пройшов захід, присвячений Дню без тютюну й Міжнародному дню захисту дітей.

Всього в заході взяло участь більше 20 учасників, як студентів, так і дітей шкільного віку. Пробіжку проводили члени-активісти Запорізького молодіжного руху «Ми – майбутнє».

«Ми зібралися всі разом, щоб підтримати здоровий спосіб життя, агітуючи й інших людей», – так прокоментував захід один із організаторів Владислав.

Відстань пробіжки складала більше двох кілометрів: від площі Фестивальної до Бульвару Шевченка. Учасники бігли, викрикуючи лозунги за здоровий спосіб життя. Взяти участь у пробіжці могли всі бажаючі, незалежно від віку та рівня фізичної підготовки.

До пробіжки учасники зробили невелику розминку, а після – мали змогу взяти участь у командних змаганнях та фізичних вправах.

«Я прочитала про пробіжку в інтернеті й вирішила взяти у ній участь, оскільки я патріотка і виступаю за здорову молодь і громаду України», – прокоментувала захід учасниця Анастасія Брус.

Нагадаємо, пробіжка за здоровий спосіб житті традиційно проводиться в першу неділю червня.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ганна Пудлик
Фотоальбом