Мультфільм «Нікчемний Я 2»: добрий Грю, приколи міньйонів та порятунок світу

«Нікчемний Я 2» – це продовження повнометражного мультфільму студії «Illumination Entertainment», що побачив світ 2010 року.

Як і в першій частині, головним героєм є Грю, колишній лиходій, що після появи в його житті трьох дівчаток-сиріт – Агнес, Едіт, Марго – перетворюється на зразкового батька.  Цього разу Грю битиметься на стороні добрих сил. Анти-злодії вирішують задіяти Грю та його новобранців в розслідуванні. Разом із ексцентричним агентом Люсі Уайлд Грю приходить до висновку, що підозрюваним є померлий лиходій Ель Мачо. Він же Едуардо, син якого має види на доньку Грю Марго. Засліплений батьківським почуттям і тягою до агента Люсі Уайлд, Грю <strong>опиняється на хибному шляху, а його міньйонів викрадають для зловмисних цілей.

Люди, що працювали над мультфільмом( режисери П'єр Коффін і Кріс Рено, сценаристи Кен Доріо і Сінко Пол) розуміли, що не мають права зіпсувати продовження такого чарівного мультфільму.  Станом на 3 березня 2013 року рейтинг очікування фільму на сайті «Rotten Tomatoes» становив 99 відсотків із 21,469 голосів.

Чарівна Агнес зі своїми чудернацькими витівками, приколи міньйонів, Грю зі своєю батьківською любов’ю та професор із чубчиком на голові, перші переживання Марго та войовничі думки Едіт – все це змушує сміятися й просто відпочивати під час перегляду мультфільму.

До речі,  коли вирішили знімати другу частину «Нікчемного Я», випустили тизер до фільму з міньйонами, що співають, а також декілька короткометражних фільмів – «Банан», «Перетворення дому», «Ознайомчий день».

Чи врятує Грю світ від лихого Ель Мачо? Чи влаштує особисте життя з Люсі та вирішить питання першого кохання Марго? Чи поверне своїх міньйонів? Відповіді на ці запитання дивіться в продовженні мультику.  

Фото: kinopoisk.ru

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Холод