Апеляційний суд Запорізької області скасував рішення про примусове психлікування активістки Раїси Радченко

Апеляційний суд Запорізької області в четвер, 8 серпня, скасував рішення Комунарського районного суду Запоріжжя про примусове психлікування активістки Раїси Радченко.

Суд відмовив комунальному закладу «Обласна психіатрична лікарня» Запорізької облради у задоволенні заяви про госпіталізацію Радченко в психіатричну лікарню в примусовому порядку.

Нагадаємо>, 11 липня запорізьку громадську активістку Раїсу Радченко за рішенням Ленінського районного суду примусово поклали на лікування до Запорізької обласної психіатричної лікарні.

Активістка повідомила що не визнає таке лікування правомірним і вважає це помстою влади за її активну громадську позицію.

Вона відома тим, що активно боролась проти корупції в міській владі та правоохоронних органах, працювала заступником начальника районної адміністрації за часів міського голови Олександра Поляка й була проректором одного з Київських вишів.

У п'ятницю, 26 липня, Раїсу Радченко випустили з психлікарні. «Я забрала її близько сімнадцятої години і привезла додому. Документів про історію хвороби і результати аналізів Раїси Радченко ми не отримали», − заявила донька активістки Дар'я Радченко.

Фото: www.radiosvoboda.org

За матеріалами «Української правди»

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Катерина Полякова